Česká Kamenice 23.05.2015 Junior A

Celkové výsledky Junior A Česká Kamenice (pravá verze) 23.05.2015

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 25 50
2 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 16 20 36
3 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 15 16 31
4 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 13 13 26
5 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 11 11 22
6 71 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 10 9 19
7 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 8 10 18
8 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 9 8 17
9 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 7 7 14

Kvalifikace Junior A Česká Kamenice (pravá verze) 23.05.2015

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 29,100
2 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 29,720 0,620 0,620
3 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 30,080 0,980 0,360
4 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 30,370 1,270 0,290
5 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 30,660 1,560 0,290
6 71 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 32,030 2,930 1,370
7 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 34,010 4,910 1,980
8 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 34,600 5,500 0,590
9 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 43,500 14,400 8,900

Závod 1 Junior A Česká Kamenice (pravá verze) 23.05.2015

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 0
2 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 20 - 5 = 15 0
3 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 16 0
4 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 13 0
5 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 11 0
6 71 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 10 0
7 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 9 0
8 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 8 0
9 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 7 0

Závod 2 Junior A Česká Kamenice (pravá verze) 23.05.2015

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 0
2 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 20 0
3 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 16 0
4 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 13 0
5 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 11 0
6 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 10 0
7 71 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 9 0
8 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 8 0
9 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 7 0
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Výsledky
15.06 Skalica Výsledky
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
Závod za 70 dnů.
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (3. závod Skalica)

Ahoj všem, další závod je tu. MinimotoCup se chystá do "ciziny" k našim slovenským bratia...

Info: Standardní propozice (2. závod Brno)

edit: 22.5.2019 (upraven harmonogram pátečních tréninků)

Aby jste nevypadli ze závodního tempa, už tu máme propozice na další závod. Závod se jede na okruhu v Brně a to již 1.6.2019. Standardní propozice naleznete jako vždy ZDE.

Článek: 1. závod 2019 Pardubice (Autor: Jan Antoni)

Minibikový šampionát minimotocup o víkendu 26.-27.4 odstartoval svým prvním podnikem na trati v Pardubicích. I přes nepříznivou předpověď počasí se přihlásil slušný počet jezdců, a tak celkový počet 69 startujících v šesti kategoriích je na minibikové závodění dobré. Předpověď počasí se navíc nevyplnila. I když chvílemi pár kapek spadlo, odjely se oba dva dny na suché trati.