Česká Kamenice 23.05.2015 Senior open 40

Celkové výsledky Senior open 40 Česká Kamenice (pravá verze) 23.05.2015

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T 20 25 45
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 25 20 45
3 99 Lukáš Pouznar Blata Origami B1 40 2T 16 16 32
4 13 Pavel ROHÁĆ ROHÁČ & FEJTA moto racing team BLATA ORIGAMI B1 40 2T 10 13 23
5 86 Tomáš Daněk Roháč & Fejta motoracing Blata B1 40 2T 9 11 20
6 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 8 10 18
7 34 Lukáš Kovalovský Impala Blata Origami B1 40 2T 7 9 16
8 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 13 13
9 93 Stanislav Fait Roháč&Fejta motoracing Blata Origami B1 40 2T 4 8 12
10 57 Martin Lánský Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 5 7 12
11 25 Ondřej Rezek Minibikers racing team Blata Origami B1 40 2T 6 6 12
12 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 11 11
13 3 David Starý Mental Demons 40 2T 3 5 8
14 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 4 4

Kvalifikace Senior open 40 Česká Kamenice (pravá verze) 23.05.2015

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 27,750
2 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T 28,210 0,460 0,460
3 99 Lukáš Pouznar Blata Origami B1 40 2T 28,840 1,090 0,630
4 13 Pavel ROHÁĆ ROHÁČ & FEJTA moto racing team BLATA ORIGAMI B1 40 2T 29,040 1,290 0,200
5 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 29,090 1,340 0,050
6 25 Ondřej Rezek Minibikers racing team Blata Origami B1 40 2T 29,170 1,420 0,080
7 86 Tomáš Daněk Roháč & Fejta motoracing Blata B1 40 2T 29,590 1,840 0,420
8 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 29,680 1,930 0,090
9 93 Stanislav Fait Roháč&Fejta motoracing Blata Origami B1 40 2T 29,700 1,950 0,020
10 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 30,190 2,440 0,490
11 34 Lukáš Kovalovský Impala Blata Origami B1 40 2T 30,480 2,730 0,290
12 57 Martin Lánský Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 30,650 2,900 0,170
13 22 Patrik Neuman Mental Demons VPB 4T 88 4T 32,380 4,630 1,730
14 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 32,620 4,870 0,240
15 3 David Starý Mental Demons 40 2T 33,590 5,840 0,970

Závod 1 Senior open 40 Česká Kamenice (pravá verze) 23.05.2015

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 25 0
2 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T 20 0
3 99 Lukáš Pouznar Blata Origami B1 40 2T 16 0
4 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 13 0
5 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 11 0
6 13 Pavel ROHÁĆ ROHÁČ & FEJTA moto racing team BLATA ORIGAMI B1 40 2T 10 0
7 86 Tomáš Daněk Roháč & Fejta motoracing Blata B1 40 2T 9 0
8 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 8 0
9 34 Lukáš Kovalovský Impala Blata Origami B1 40 2T 7 0
10 25 Ondřej Rezek Minibikers racing team Blata Origami B1 40 2T 6 0
11 57 Martin Lánský Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 5 0
12 93 Stanislav Fait Roháč&Fejta motoracing Blata Origami B1 40 2T 4 0
13 3 David Starý Mental Demons 40 2T 3 0

Závod 2 Senior open 40 Česká Kamenice (pravá verze) 23.05.2015

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T 25 0
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 20 0
3 99 Lukáš Pouznar Blata Origami B1 40 2T 16 0
4 13 Pavel ROHÁĆ ROHÁČ & FEJTA moto racing team BLATA ORIGAMI B1 40 2T 13 0
5 86 Tomáš Daněk Roháč & Fejta motoracing Blata B1 40 2T 11 0
6 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 10 0
7 34 Lukáš Kovalovský Impala Blata Origami B1 40 2T 9 0
8 93 Stanislav Fait Roháč&Fejta motoracing Blata Origami B1 40 2T 8 0
9 57 Martin Lánský Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 7 0
10 25 Ondřej Rezek Minibikers racing team Blata Origami B1 40 2T 6 0
11 3 David Starý Mental Demons 40 2T 5 0
12 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 4 0
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Startovní listina
Závod za 8 dnů.
01.06 Brno Startovní listina
15.06 Skalica Startovní listina
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

info: Standardní propozice Pardubice (1.závod)

Ahoj Všem. Jak ten čas letí, připádá nám, že jsme včera dojeli závody 2018 a přitom za 14 dní zahájíme sezónu 2019 prvním závodem v Pardubicích. Doufám, že jste přípravu nepodcenili a vyrazíte na první závody ve velkém stylu. Zde v tomto článku naleznete ke stažení a přečtení standardní propozice k závodu...

Sezóna 2019

Přípravy sezóny jsou v plném proudu a začneme zveřejněním oficiálního kalendáře závodů MinimotoCupu 2019. Kalendář závodů naleznete v pravé části webu nebo ZDE.

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...