Autor: Lukáš HanušDatum vložení: 07.10.2020

 

Článek: Dvouhodinový vytrvalostní závod Brno 

zdroj: motorsportfoto.eu

V neděli oproti sobotě déšť ustal a dvouhodinový vytrvalostní závod se tak jel za podzimního chladu, ale na suchu. Do posledního minibikového klání sezóny 2020 se přihlásilo patnáct dvoučlenných týmů. Startovní listina byla svým způsobem unikátní, vždyť kde může fanoušek motosportu vidět tři sourozenecké posádky a dva týmy, ve kterých spolu závodí táta se synem…

Po dvou hodinách závodění, střídání jezdců a motocyklů, tankování a vymýšlení co nejlepší strategie ujela vítězná posádka týmu Fuky Ultra ve složení Tomáš Zdařil – Dita Daňhelková 233 kol. Na druhém místě dojeli Rakeťáci Tadeáš Benáček a Šimon Kučeřík s 230 koly. Třetí na stupně vítězů vystoupili Viktor Čech a Roman Durdis z týmu G ta 72.

Bramborovou medaili získali Štěpán a Agáta Kohoutkovi následováni Vítem Bromovským juniorem a seniorem, Michalem Práškem s Karolínou Jandíkovou, Matějem Skácelem a Petrem Bicanem, následováni Štěpánem Hubičkou s Martinem Hollasem, Václavem Balvínem s Jakubem Horynou. Top 10 uzavřela posádka Stanislav Kohout a Jan Kučera. Na dalších místech dojely týmy v pořadí Vojtěch a Matouš Kárný, Laura Mátlová-Vít Ruttkay, Martina a Jana Ruttkayovi, Josef Doležal junior a senior a Erik Fadrus s Michalem Bezděkem.

Kalendář závodů 2024
04.05 Brno Výsledky
26.05 Dlhá Výsledky
22.06 Pardubice Startovní listina
Závod za 10 dnů.
04.08 Slovakiaring Startovní listina
14.09 v jednání Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Standardní propozice 3. závod Pardubice

Celý "kolotoč" minimotuCUPu se chystá do města perníku, Pardubic. Tak je na čase zveřejnit Standardní propozice samotného závodu a časový rozvrh na pátek.

Standardní propozice Dlhá /SK/

Právě jsme zveřejnili na stránky minimotocupu standardní propozice na následující závod v Dlhé na Slovenksu. Na tento závod je třeba provést standardní registraci na těchto stránkách tak, jak jste zvyklý, ale je navíc je nutné pro účast na totmto Slovenském závodě se přihlásit i na stránkách...

info: 1. závod Brno - zahájení sezóny 2024

Ahoj všem závodníkům a jejich týmům. Sezóna 2024 je na "spadnutí" a tak by jsme Vás chtěli všechny pozvat na 11tý ročník minimotocupu. 1. závod sezóny začne již 3.5.2024 tréninkama a následující den 4.5.2024 to vypukne a začne se bojovat o první minimotocupové body sezóny.