Autor: Lukáš HanušDatum vložení: 14.04.2017

 

info: Standardní propozice Pardubice (1.závod)

Ahoj Všem.

Jak ten čas letí, připádá nám, že jsme včera dojeli závody 2016 a přitom za 14 dní zahájíme sezónu 2017 prvním závodem v Pardubicích. Doufám, že jste přípravu nepodcenili a vyrazíte na první závody ve velkém stylu. Zde v tomto článku naleznete ke stažení a přečtení standardní propozice k závodu. K přihlašování do závodu se objevila jedna novinka, která je důležitá pro nás pořadatele. Jedná se o políčko, které je potřeba zaškrtnout nebo nechat volné dle toho jestli pojedete nebo nepojedete páteční tréninky. Tuto funkci "políčko" naleznete intuitivně přímo v kalendáři na pravé straně webu, kde provádíte samotné přihlášení do závodů. Pokud políčko zaškrtnete, budeme Vás očekávat již na páteční tréninky a ulehčí nám to práci k plánování pátečních rozjížděk. Tedy můžete se již přihlásit. Těšíme se na Vás.

Standardní propozice Pardubice: ZDE

Díky

team minimotoCUPu.

Kalendář závodů 2024
04.05 Brno Výsledky
26.05 Dlhá Výsledky
22.06 Pardubice Startovní listina
Závod za 10 dnů.
04.08 Slovakiaring Startovní listina
14.09 v jednání Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Standardní propozice 3. závod Pardubice

Celý "kolotoč" minimotuCUPu se chystá do města perníku, Pardubic. Tak je na čase zveřejnit Standardní propozice samotného závodu a časový rozvrh na pátek.

Standardní propozice Dlhá /SK/

Právě jsme zveřejnili na stránky minimotocupu standardní propozice na následující závod v Dlhé na Slovenksu. Na tento závod je třeba provést standardní registraci na těchto stránkách tak, jak jste zvyklý, ale je navíc je nutné pro účast na totmto Slovenském závodě se přihlásit i na stránkách...

info: 1. závod Brno - zahájení sezóny 2024

Ahoj všem závodníkům a jejich týmům. Sezóna 2024 je na "spadnutí" a tak by jsme Vás chtěli všechny pozvat na 11tý ročník minimotocupu. 1. závod sezóny začne již 3.5.2024 tréninkama a následující den 4.5.2024 to vypukne a začne se bojovat o první minimotocupové body sezóny.